Konkurs dla szkół postawowych w Sierpcu

konkurs

Sierpc Ecosmart to miasto pełne zielonych drzew oraz energooszczędnych rozwiązań. To także mieszkańcy dbający o prawidłową segregację odpadów i troszczący się o dobrą jakość powietrza.
A jak Ty widzisz miasto Sierpc?

Jeżeli jesteś uczniem szkoły podstawowej w Sierpcu i masz pomysł jak przedstawić swoje miasto jako EcoSmart to ten konkurs jest dla Ciebie! Narysuj, wyklej, napisz wiersz, opowiadanie lub nagraj krótki film o tym, jak Ty widzisz swoje miasto jako Sierpc EcoSmart – miasto przyszłośći!

Praca konkursowa może być w formie:

  • pracy plastycznej
  • literackiej (np. wiersz, opowiadanie)
  • multimedialnej w postaci filmiku w formacie MP4 (do 90 s)

Prace wraz z wypełnioną Kartą Zgłoszeniową należy dostarczyć do swojego Wychowawcy, który przekaże je naszej Fundacji. Prace powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka, które jest jej autorem. W przypadku prac w formacie mp4 należy dostarczyć je na płycie CD lub innym nośniku elektronicznym.

Prace można przekazywać swoim Wychowawcom do 20 września 2021 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30.09.2021 o czym poinformujemy opiekunów/rodziców uczestników telefonicznie i e-mailowo.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano super nagrody – 10 nagród głównych o wartości średnio 750 zł za sztukę (np.: głośnik bezprzewodowy, hulajnoga, Instax Mini, czytnik e-book’ów) oraz 100 wyróżnień o wartości średnio 100 zł za sztukę.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace! 🙂